iOS 17.3.1 برای از بین بردن باگ های آیفون از جمله یکی از مواردی که اپل به آن اشاره کرده است، منتشر شده است

اپل امروز iOS 17.3.1 را منتشر کرد، به‌روزرس، کوچکی که باگ‌های مدل آیفون واجد شرایط شما را از بین می‌برد. تنها باگی که اپل به آن اشاره می‌کند، می‌تواند باعث شود که متن به‌طور غیرمنتظره‌ای در حین تایپ تکرار شود یا روی هم قرار بگیرد. وزن این آپدیت برای آیفون 15 پرو م، من 298.2 مگابایت است و می تو،د با رفتن به آدرس زیر آن را روی آیفون خود نصب کنید. تنظیمات > عمومی > به روز رس، نرم افزار و به دنبال دستورالعمل iOS 17آپدیت .3.1 17 روز پس از حذف اپل رسید iOS 17.3 که دارای ویژگی مهم محافظت از دستگاه سرقت شده بود. با فعال بودن این ویژگی، برخی از وظایف مانند درخواست اپل کارت نیاز به استفاده از Face ID یا Touch ID برای تأیید هویت شما دارد.

اقدامات حساس تر، مانند تغییر رمز عبور Apple ID، تغییر رمز عبور تلفن، بازنش، Face ID، و غیرفعال ، برنامه Find My، برای تکمیل نیاز به یک ساعت م، دارد. و حتی پس از آن، برای تأیید هویت خود باید از Face ID یا Touch ID استفاده کنید. تاخیر ساعتی به شما زمان کافی می دهد تا متوجه سرقت آیفون خود شوید و دزدی را به اپل گزارش دهید.

جنایتکاران عمل به دست گرفتن مالکیت آیفون دزدیده شده را به یک علم تبدیل کرده اند و برای آنها بسیار سودآور شده است. در حال نصب iOS 17تا زم، که این ویژگی را فعال نکنید، .3 برای محافظت از شما کافی نیست. پس از نصب iOS 17.3 به روز رس،، بلافاصله به تنظیمات > شناسه چهره و رمز عبور و روی رمز عبور خود ضربه بزنید. به سمت پایین به ،مت Stolen Device Protection بروید و روی خط آبی که می گوید “Turn On Protection” ضربه بزنید تا این ویژگی فعال شود.

اوایل ماه آینده، iOS 17اگر در اتحادیه اروپا زندگی می‌کنید، .4 با تغییرات عظیمی در iOS، Safari و App Store وارد می‌شود. این iOS 17به روز رس، .4 همچنین به دارندگان آیفون اجازه می دهد تا ویژگی محافظت از دستگاه سرقت شده را همیشه فعال کنند. در حال حاضر، می‌توان آن را تنظیم کرد که وقتی تلفن در مک، ناآشنا است کار کند یا غیرفعال شود. با توجه به جدی بودن مجرمان دزدی تلفن و اینکه چگونه می توانند حساب های مالی شما را با ضربان قلب از بین ببرند، احتمالاً داشتن این ویژگی در همه مکان ها و همیشه کار خوبی است.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/ios-17.3.1-released-by-apple_id155166