JBL Charge 5 را با 28 درصد تخفیف از طریق معامله وسوسه انگیز Walmart بگیرید

آیا زمان آن رسیده است که یک دستگاه قابل حمل جدید تهیه کنید؟ بلندگوی بلوتوث? و آیا بودجه کمی هم دارید؟ نگران نباشید؛ ما یک گزینه عالی را به شما نشان خواهیم داد که برای شما یک دست و یک پا هزینه ندارد. البته ما در مورد JBL Charge 5 باورن،ی صحبت می کنیم که اکنون از تخفیف وسوسه انگیز 28٪ در Walmart برخوردار است.

قبلاً بارها این کالای فوق العاده را با آن قیمت دیده ایم. ممکن است از خودتان بپرسید چه چیزی آن را در این دوره جذاب می کند. ساده! نه Best Buy و نه آمازون آن را با همان قیمت ارائه نمی دهند. اگر یکی از این تاجران را ترجیح می‌دهید، باید با تخفیف 22 درصدی کمتر هیجان‌انگیز خوب باشید. سپس مجدداً باید توجه داشته باشیم که Walmart تنها مدل مشکی را در زمان نوشتن با 28 درصد تخفیف به فروش می‌رساند و گزینه ارزان‌تر بعدی مدل قرمز است.

Charge 5 که به راحتی برخی از بهترین اسپیکرهای بلوتوث قابل حمل موجود در بازار را ش،ت می دهد، نوید صدای بلند JBL Original Pro را با بیس تند و عمر باتری طول، (دقیقا تا 20 ساعت) می دهد. و قطعا به این وعده ها عمل می کند.

این پسر بد نیز برخلاف برخی بلند،ای بلوتوث مقرون به صرفه، بسیار قوی است. طراحی محکمی دارد و دارای استاندارد IP67 است که آن را برای استفاده در فضای باز عالی می کند. تا اینجا، خیلی خوب است، به خصوص برای اسپیکرهایی که اکنون زیر 130 دلار به فروش می رسد، درست است؟

این پسر بد مانند بستگان کوچکتر خود، Flip 6، از فناوری PartyBoost JBL پشتیب، می کند. این ویژگی به شما امکان می دهد چندین بلندگو را به یکدیگر متصل کنید تا صحنه صوتی پررونقی که همه به یاد خواهند آورد. و اگر می‌خواهید درباره بلندگوی کوچک‌تر JBL بیشتر بد،د، می‌تو،د بررسی Flip 6 ما را بررسی کنید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که می توان در Xtreme 3 بسیار بزرگتر یافت، پاوربانک داخلی است، از این رو نام اسپیکر را می توان نام برد. همانطور که احتمالاً می تو،د حدس بزنید، به شما امکان می دهد دستگاه ها را در حین استریم شارژ کنید، بنابراین هرگز از دست ندهید.

در نهایت، JBL Charge 5 تمام جعبه‌هایی را که می‌تو،د درخواست کنید مشخص می‌کند. این بلندگوی بلوتوث محکم است، عمر باتری زیادی را ارائه می دهد و اکنون مقرون به صرفه تر از حد معمول است. اگر فکر می‌کنید برای شما من، است، ادامه دهید و از طریق تخفیف سخاوتمندانه Walmart، مال خود را با قیمت‌های پایین‌تر تهیه کنید.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/jbl-charge-5-28-percent-off-walmart_id158112