PhoneArena از کتاب کلکسیونر نهایی برای علاقه مندان به تلفن رونمایی کرد

فناوری تلفن همراه در چند دهه گذشته اثری غیرقابل برگشت در زندگی ما بر جای گذاشته است. ظهور گوشی‌های هوشمند مدرن، اقتصاد، صنایع، حتی نحوه ارتباط ما با دیگران و زندگی‌مان را تغییر داد.

برای ارج نهادن به تأثیر بی‌شمار آن‌ها، امروز اولین کتاب مجموعه‌دار خود را که به برخی از نمادهای تاریخ تلفن همراه اختصاص داده شده است – تلفن‌های نمادین: انقلاب در نوک انگشتان شما را معرفی می‌کنیم. یک مورد ضروری در مجموعه هر علاقه مندان به تلفن!

در P،neArena، ما تاریخچه فناوری تلفن همراه را در هر مرحله مستندسازی کرده‌ایم و می‌تو،م تشخیص دهیم که اکنون در مرحله‌ای قرار داریم که شبیه هیچ مرحله دیگری نیست. صنعت تلفن امروزی در مقایسه با آنچه که یک یا دو دهه پیش بود بسیار متفاوت است. در حالی که محصولات شگفت‌انگیز امروزی از نظر پولیش، عملکرد و قابلیت‌ها برتر هستند، بازار فعلی به سادگی نمی‌تواند هیجان شدید، تنوع و روح خلاق پویایی را که مشخصه‌ی یک صنعت به سرعت در حال توسعه است، ارائه دهد. این روح خلاق است که برخی از شناخته‌شده‌ترین، تأثیرگذارترین، و بله، نمادین‌ترین تلفن‌های زمان ما را به وجود آورد.

آیا تا به حال متوجه شده اید که چگونه یکی از سرگرم کننده ترین موضوعات مکالمه زم، که با دوستان علاقه مندان به فناوری می نشینیم، زم، است که به گذشته برمی گردیم و خاطرات فناوری قدیم را مرور می کنیم؟ روزهای کند اینترنت با شماره گیری، سن سی دی ها و بله، آن گوشی های قابل توجه از سال های جو، صنعت تلفن. بسیاری از این گوشی‌ها بسیار جلوتر از زمان خود در 15 سال پیش به نظر می‌رسیدند، در حالی که امروزه به نظر می‌رسند که متعلق به یک موزه هستند.

با این وجود، این نمادهای بازار جوان و پررونق تلفن همیشه به خاطر نوآوری رادیکال و تفکر جسورانه سازندگانشان در خاطر خواهند ماند.

حتی نمی توان بدون ذکر داستان منشأ افسانه ای اولین آیفون، چنین گفتگویی را آغاز کرد. وسیله ای اسطوره ای با معیارهای امروزی و دستگاهی که چرخه رشد خشن آن باید بیش از چند ازدواج پایان یافته باشد.
یا پروژه Siliqua موتورولا چطور؟ همچنین به ،وان قدرتمند شناخته می شود RAZR V3 (بله، این اصلی است) – تلفنی که با نمایه تا به حال دیده نشده، تیغ تیز و رنگ های هیجان انگیزش توانست انتظارات ما از سبک را دوباره تعریف کند. چه ،ی گفت فرم باید همیشه تابع تابع باشد؟ قطعا نه مدیران Moto در دوره 2004-2007، که شاهد بودند که چگونه RAZR مد روز به تنهایی شرکت را تغییر داد!
اما ظاهر هرگز تنها راه موفقیت در صنعت موبایل نبوده است، همانطور که یک شرکت بسیار جوانتر تأیید می کند. سال‌ها بعد (قرن‌ها از نظر فناوری)، چند کارآفرین چینی، کارل پی و پیت لائو، تصورات ما را از چیستی یک شرکت تلفن متز،ل ،د. اولین فرزند مغز آنها، OnePlus One 2014، از نیاز روزافزون کاربران اندروید به یک تلفن بسیار قدرتمند، در عین حال ساده و ظریف که به هیچ وجه ضرر نمی کند، سرمایه گذاری کرد. شما فقط می تو،د تصور کنید که مهندسی چنین محصولی به یک نوع کاملاً جدید از شرکت نیاز دارد – شرکتی که طبق قو،ن قدیمی عمل نمی کند، اما در عوض مایل به ش،تن قو،ن است.

اینها تنها تعدادی از نمادین ترین گوشی های دو دهه اخیر هستند، اما تعداد بیشتری نیز وجود دارند. و در حالی که همه آنها به طور شگفت انگیزی متفاوت هستند، اما یک چیز مهم مش، دارند: داستان های بعید آنها، بدون شک، ارزش گفتن دارند.

و ما اینجا هستیم تا داستان‌های آن‌ها را به شیوه‌ای کاملاً جدید با کتاب آینده‌مان، «تلفن‌های نمادین: انقلاب در نوک انگشتان شما» بازگو کنیم. گوشی‌های نمادین: انقلاب در نوک انگشتان شما که برای افزودن کامل به مجموعه هر علاقه‌مند به فناوری طراحی شده است، دارای داستان‌های جذاب، حقایق و نکات بی‌اهمیت در مورد 6 تا از برجسته‌ترین گوشی‌هایی است که تا کنون ساخته شده‌اند، همراه با عکاسی خیره‌کننده و با وضوح بالا که طرح‌های منحصربه‌فرد آن‌ها را جاودانه می‌کند. راهی که قبلا ندیده اید

منبع: https://www.p،nearena.com/news/P،neArena-unveils-the-ultimate-collectors-book-for-p،ne-enthusiasts_id157723