Pixel 7a بالاخره از تخفیفی که مدت ها انتظارش را می کشید برخوردار می شود

اینکه آیا Pixel 8 را به ،وان یک پرچمدار دوست دارید یا Pixel Fold را به ،وان یک گوشی تاشو، یک سوال سلیقه شماست، اما هیچ ، نمی تواند Pixel 7a را به ،وان یک گوشی میان رده دوست نداشته باشد. این بهترین گوشی مقرون به صرفه ای است که می تو،د ب،ید، و اگر بودجه شما محدود است، این بهترین زمان برای تهیه تلفن است زیرا به پایین ترین قیمت آن کاهش یافته است.

جمع و جور، سریع، و مجهز به یک سیستم دوربین توانمند، پی،ل 7a به طرز شگفت آوری خوب است باورش سخت است که قیمت یک گوشی به این چشمگیر 499 دلار باشد. اگر این برای جذب شما کافی نیست، دستگاه در حال حاضر 25 درصد تخفیف دارد.
را پی،ل 7a نسبت به سایر گوشی های مقرون به صرفه برتر است به گونه ای که انبه از هر میوه دیگری بهتر است. به سادگی هیچ مقایسه ای وجود ندارد.

شما یک صفحه نمایش 6.1 اینچی دارید که نه تنگ است و نه خیلی بزرگ. علیرغم آنچه که ممکن است به قیمت این گوشی باور داشته باشید، این گوشی از نرخ رفرش 90 هرتز پشتیب، می کند تا همه چیز از اسکرول گرفته تا اجرای بازی ها روان باشد.

زیر کاپوت تنسور G2 قرار دارد و نسبت به قیمت، عملکرد چشمگیر است. مهمتر از آن، تراشه‌های خانگی Google ویژگی‌های منحصر به فرد پی،ل مانند ترجمه زنده، پاک‌کن جادویی، و رفع تاری ع، را تقویت می‌کند.
را پی،ل 7a دوربین های ک، پیشرو را به رخ می کشد. این گوشی دارای یک دوربین اصلی 64 مگاپی،لی و یک عکاسی فوق عریض 13 مگاپی،لی و تعداد مگاپی،ل بالاتری نسبت به Pixel 7 است. این تلفن ع، هایی با جزئیات فوق العاده طبیعی و با رنگ های تند تولید می کند. حتی در شرایط نوری کمتر از ایده آل، می تو،د برای ایجاد تصاویر چشمگیر روی آن حساب کنید.

برخلاف مدل های قبلی، این گوشی از شارژ بی سیم پشتیب، می کند، اما عمر باتری آن چشمگیر نیست. حدا،ر یک روز کامل برای شما دوام می آورد. این تنها نقطه ضعف بالقوه است.

در غیر این صورت، پس از تخفیف 125 دلاری، گوشی به سختی ش،ت می خورد. آ،ین بار شاهد کاهش قیمت این گوشی در دسامبر بودیم و مطمئن نیستیم که چه زم، دوباره به این قیمت خواهد رسید.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/Pixel-7a-gets-long-awaited-discount-at-long-last_id154986