Pixel Buds Pro در آمازون بسیار وسوسه انگیزتر از حد معمول است. در حالی که می توانید 30٪ در یک جفت صرفه جویی کنید

اگر به خاطر داشته باشید، با یک پیشنهاد فوق العاده در Google Pixel Buds Pro مواجه شدیم. این تخفیف درست در زمان رویداد فروش بهاره در آمازون پخش شد. حدس بزن چی شده؟ معامله هنوز فعال است، به این م،ی که برای صرفه جویی 30 درصدی در هر کاری که دوست دارید دیر نیست!

اگرچه بهترین تخفیف روی این هدفون‌های بی‌سیم فوق‌العاده نیست، اما معامله آمازون همچنان یکی از بهترین پیشنهادات Pixel Buds برای سال 2024 است. از آنجایی که این یک تبلیغ «مدت محدود» است، احتمالاً این معامله خیلی بیشتر نخواهد بود. بنابراین، اگر هنوز هدفون‌های گوگل خود را با قیمت‌های پایین‌تر تهیه نکرده‌اید، قبل از انقضای تخفیف، آن‌ها را ،یداری کنید.

Pixel Buds Pro دارای ANC، EQ حجم، و دستیار Google داخلی است – کل she، اینجاست! پوشیدن آن‌ها راحت هستند و عمر باتری فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کنند، که آن‌ها را به بهترین جفت هدفون روزانه برای شنوندگان معمولی و با بودجه تبدیل می‌کند.

ANC ادغام شده در اینجا به طرز خارق العاده ای در فرکانس های پایین تر کار می کند. با این حال، برخی از فرکانس های متوسط ​​و بالاتر می توانند از طریق جوانه ها نفوذ کنند. هنگامی که موسیقی را پخش نمی کنید ممکن است صدای خش خش را نیز تجربه کنید. با در نظر گرفتن این موضوع، باید آن ها را برای رفت و آمد عالی بیابید، زیرا به طور موثر صداهای ترافیک را کاهش می دهند.

در مورد کیفیت صدا، Pixel Buds Pro صدای خوبی دارد و بر بیس و سه صدای خارج از جعبه تأکید دارد. همانطور که قبلاً ذکر شد، شما EQ ولوم را در اینها دریافت می کنید که به شما پروفایل صدای متعادل تری می دهد. اگر به موسیقی باس سنگین علاقه دارید، این گزینه ممکن است استثنایی وسوسه انگیز نباشد، زیرا بیس را به سطح خنثی تری کاهش می دهد.

هدفون‌های Google همچنین دارای کنترل‌های بصری با ویژگی‌های کشیدن انگشت برای کاهش یا افزایش صدای موسیقی هستند. این ویژگی اصلی در برخی از مدل های پریمیوم سونی مانند WH-1000XM5 موجود است.

مهم است که توجه داشته باشید که این توله ها فقط به پی،ل 8 پرو شما متصل نمی شوند. آنها می توانند با هر دستگاه بلوتوث 4.0 و بالاتر، از جمله تبلت ها و لپ تاپ ها علاوه بر تلفن های اندروید جفت شوند. درست حدس زدید – آیفون ها نیز در تصویر هستند.

برخلاف گل،ی بادز پرو 2، هدفون های گوگل عمر باتری فوق العاده ای دارند. شما باید تا هفت ساعت با ANC برای هر بار شارژ و تا 20 ساعت با کیس زمان گوش دهید. اگر ANC را خاموش کنید، می تو،د تا 31 ساعت آب میوه را از آن ها بگیرید (با قاب).

منبع: https://www.p،nearena.com/news/pixel-buds-pro-30-percent-off-amazon_id156877

ظروف ولوازم جانبی سگ.