T-Mobile برای کسانی که مکرراً تماس های بین المللی برقرار می کنند، یک پیشنهاد فوق العاده با زمان محدود دارد

اگر شما و اعضای خانواده تان به طور معمول با خارج از کشور تماس می گیرید و اپلیکیشن هایی مانند واتس اپ و وایبر را برای این منظور قابل اعتماد نمی بینید، T-Mobile یک پیشنهاد جدید عالی برای شما دارد.

تی موبایل برای تماس‌های بین‌المللی نامحدود برای هر خط 15 دلار در ماه هزینه دریافت می‌کند، اما اگر بیش از یک نفر از اعضای خانواده‌تان مرتباً با افرادی که خارج از ایالات متحده و آمریکای شمالی هستند تماس بگیرند، شرکت مخابراتی یک افزونه جدید برای شما در نظر گرفته است. گزارش موبایل.

این شرکت اکنون به تمام خطوط موجود در حساب شما اجازه می دهد از تماس بین المللی نامحدود با 20 دلار در ماه لذت ببرند. این 5 دلار بیشتر از ویژگی هر خط Stateside International است و حتی اگر دو نفر از اعضای خانواده شما به این افزونه نیاز داشته باشند، حداقل 10 دلار پس انداز می کنید.

این افزونه به هر خط موجود در حساب خانوادگی اجازه می‌دهد بدون دغدغه با بیش از ۷۰ کشور از جمله استرالیا، کاستاریکا، فنلاند، آلمان، یونان، ژاپن، مکزیک، ،یه و بریت،ا تماس تلفنی با تلفن ثابت برقرار کند. همچنین شامل تماس های نامحدود تلفن همراه و پیامک به بیش از 30 کشور است.

بدون هیچ افزودنی، چه این یکی و چه برای هر خط، هر بار که یک شماره بین‌المللی را می‌گیرید، نرخ استاندارد مکالمه در دقیقه 3 دلار از شما دریافت می‌شود.

دو اپراتور اصلی دیگر، AT&T و Verizon، هیچ گزینه ای برای حساب کاربری ندارند، بنابراین اگر اغلب با افرادی تماس می گیرید که در ایالات متحده ،ن نیستند، این ممکن است دلیل خوبی برای جابجایی باشد، به خصوص اگر تلفنی دارید که واجد شرایط برای تی موبایلپیشنهاد “Keep and Switch”.

اگرچه گزینه افزودنی 20 دلاری در ماه فقط برای مدت محدودی در دسترس است، شما می تو،د این نرخ را حتی پس از پایان معامله حفظ کنید. از آنجایی که هیچ صحبتی در مورد زمان منقضی شدن آن وجود ندارد، ممکن است بخواهید عجله کنید و نرخ را قبل از پایان تبلیغات قفل کنید.

اگر می خواهید این ویژگی را به حساب خود اضافه کنید، وارد حساب کاربری خود شوید تی موبایل حساب کاربری، به صفحه مدیریت افزونه ها بروید و سپس این ویژگی را فعال کنید.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/T-Mobile-has-a-terrific-limited-time-offer-for-t،se-w،-frequently-make-international-calls_id158022

کتاب شیمی مواد غذایی.