T-Mobile تغییراتی را در Netflix on Us خود ایجاد می کند

تی موبایل در یکی دو هفته اخیر تغییرات زیادی در برنامه های خود ایجاد کرده است و بسیاری از این تغییرات به نفع مشتریان بوده است. متأسفانه، تغییری که در آینده در Netflix on Us freebie صورت می‌گیرد، کاملاً متفاوت است.

همانطور که بسیاری از شما می د،د، سازمان Un-carrier از سال 2017 نتفلی، را به صورت رایگان به مشتریان ارائه می دهد. در تمام این مدت، نتفلی، قیمت اشتراک را بسیار افزایش داده است، بنابراین T-Mobile تصمیم گرفته است تا نحوه استفاده از Netflix در ما را کمی تغییر دهد. رایگان کار می کند.

طبق اسناد داخلی کشف شده توسط The Mobile Report، تی موبایل Netflix Basic را با Netflix Standard با تبلیغات برای مشتری، که در حال حاضر نسخه قبلی را دریافت می کنند تغییر می دهد.

این تغییرات قرار است در 24 ژانویه اعمال شوند و فقط مشتری، را تحت تأثیر قرار می دهند که اکنون Netflix Basic را به صورت رایگان دریافت می کنند، از جمله ،، که در برنامه های Magenta و Go5G هستند. خبر خوب این است که مشتری، که در حال حاضر Netflix Standard On Us را دریافت می کنند، همچنان همان رایگان دریافت می کنند.

پیامدهای آن برای ،، که مطلقاً از دیدن تبلیغات متنفرند بسیار زیاد است. آنها از یک تجربه نتفلی، کاملاً بدون آگهی به تجربه ای که شامل تبلیغات است منتقل می شوند. تنها مزیت مثبت این است که به جای تماشای محتوا با وضوح 720p، اکنون می‌توانند همان محتوا را با کیفیت 1080p تماشا کنند.

علاوه بر این، Netflix Standard with Ads به مش،ین اجازه می دهد تا به طور همزمان در 2 صفحه نمایش پخش کنند، در حالی که Netflix Basis فاقد این مزیت است. با توجه به اینکه نتفلی، در ماه جولای برنامه Basic را در ایالات متحده و بریت،ا بازنشسته کرد، ممکن است این تغییرات کاملاً تقصیر T-Mobile نباشد.

اگر شما یکی از مشتری، هستید که تحت تأثیر این تغییرات قرار گرفته اند، به احتمال زیاد از طریق پیامک یا ایمیل از آنچه در راه است مطلع خواهید شد.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/tmobile-netflix-on-us-changes_id153988