YouTube نظرات «فقط خواندنی» را برای بینندگان جوان در حساب‌های تحت نظارت اعلام می‌کند

یوتیوب منبع عظیمی از سرگرمی و آموزش برای همه است. برای بچه‌ها، این مکان همچنین مک، است که می‌توانند علایق جدید پیدا کنند، کنجکاوی خود را ارضا کنند و با افراد همفکر در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. یکی از تعاملی ترین ویژگی های این پلتفرم، بخش نظرات است، اما همانطور که هر کاربر باتجربه YouTube می داند، گاهی اوقات می تواند مک، کمتر از ایده آل برای بینندگان جوان باشد.

برای رفع این مشکل، YouTube تغییری ایجاد می‌کند که برای محافظت از افرادی که از حساب‌های تحت نظارت استفاده می‌کنند، محافظت می‌کند. یوتیوب در ایمیلی که برای والدینی که این نوع حساب‌ها را مدیریت می‌کنند ارسال کرد، اعلام کرد که به زودی، بچه‌هایی که از این حساب‌ها استفاده می‌کنند، یک گزینه جدید «فقط خواندنی» برای نظرات خواهند داشت. این تغییر تعادلی بین تقویت جامعه و حمایت از کاربران جوان ایجاد می کند.

ایمیل ارسال شده توسط تیم YouTube مبنی بر اعلام تغییرات

نظرات “فقط خواندنی” به چه م،است؟

این بدان م،است که برای بچه‌هایی که حساب‌هایشان در تنظیمات محتوای «کاوش بیشتر» و «بیشتر YouTube» است، همچنان نظرات زیر ویدیوها را می‌بینند، اما نمی‌توانند نظرات خود را بنویسند یا در گپ‌های زنده شرکت کنند. والدینی که ترجیح می‌دهند تجربه‌ای کاملاً بدون نظر برای فرزندانشان داشته باشند، می‌توانند در تنظیمات فرزندشان به لایه محتوای «کاوش» تغییر مکان دهند.

البته والدین کنترل کامل این تنظیمات را خواهند داشت و می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات والدین در YouTube یا با استفاده از برنامه Family Link، تجربه نظر دادن فرزندشان را تنظیم کنند. علاوه بر این، والدین می‌توانند با مراجعه به g.co/MyActivity از دستگاه خود، سابقه مشاهده فرزندشان را مشاهده کنند.

به یاد داشته باشید، وقتی بچه‌ها وارد YouTube می‌شوند، Google ممکن است داده‌ها (مانند جستجوهای آنها) را در حساب آنها ذخیره کند. YouTube می‌گوید که از این داده‌ها برای کمک به شخصی‌سازی تجربه آن‌ها در همه سرویس‌های Google استفاده می‌شود، با این حال، مهم است که بد،د تنظیمات YouTube به ویدیوهای YouTube تعبیه‌شده در سایت‌های دیگر گسترش نمی‌یابد.

این رویکرد جدید با نظرات نشانه‌ای است که نشان می‌دهد YouTube می‌خواهد گام‌های م،ی‌داری بردارد تا کتابخانه وسیع محتوای خود را برای همه، به‌ویژه جوانان، ایمن‌تر کند. اگر بر یک حساب کودک نظارت دارید، ارزش آن را دارد که دوباره تنظیماتی را که برای تجربه YouTube آنها انتخاب کرده‌اید مرور کنید و هر گونه تغییر لازم را بر اساس این قو،ن جدید انجام دهید.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/youtube-announces-read-only-comments-for-young-viewers-in-supervised-accounts_id157165

اسپری دهان و دندان سگ و گربه پت آلپین clinzy 50ml.