Apple Music برای گسترش SharePlay به HomePod و Apple TV در iOS 17.4

در جدیدترین بررسی، اپل با انتشار عمومی iOS 17.3، با معرفی یک ویژگی لیست پخش مش، برای Apple Music، همه چیز را تند کرد. اکنون می تو،د دوستان خود را در لیست پخش جمع آوری کنید و به آنها قدرت اضافه ،، حذف و تنظیم مجدد آهنگ ها را بدهید. و چیزهای بیشتری در راه است، زیرا سرویس استریم ممکن است برای پیشرفت‌های بیشتر باشد. مطابق با MacRumors، در آینده iOS 17.4 که در حال حاضر در نسخه بتا است، اپل قرار است کنترل موسیقی SharePlay را گسترش دهد تا بلند،ای HomePod و Apple TV را در بر بگیرد. این سازگاری گسترش یافته در iOS 17به روز رس، نرم افزار .4، tvOS 17.4 و HomePod 17.4. اپل قصد دارد عرضه کند iOS 17.4 در سراسر جهان در ماه مارس.

این ویژگی به خانواده و دوستان شما اجازه می دهد تا موسیقی پخش شده در هوم پاد یا اپل تی وی را، البته با اجازه شما، کنترل کنند. در حال حاضر، این برنامه محدود به برنامه Music است، اما بهترین بخش این است که دوستان شما برای پیوستن به آن نیازی به اشتراک Apple Music ندارند.

برای شروع مهم، در هوم پاد، یک کاربر آیفون با Apple Music می‌تواند آهنگی را در برنامه Music اجرا کند و با زدن نماد SharePlay یک کد QR ایجاد کند. سپس دوستان می توانند کد را با تلفن خود اسکن کنند تا کنترل پخش موسیقی را درخواست کنند. علاوه بر این، به نظر می رسد این ویژگی به طور یکپارچه در هر دو دستگاه آیفون و اندروید کار می کند و با HomePod و HomePod mini سازگار است.

برای کاربران Apple TV، با tvOS 17.4، برنامه Music می تواند یک کد QR را مستقیماً روی صفحه تلویزیون شما نمایش دهد. مهمانان می توانند به سادگی این کد را اسکن کنند تا از طریق هر بلندگوی متصل به کنترل موسیقی دسترسی داشته باشند.

گسترش کنترل موسیقی SharePlay به بلند،ای HomePod و Apple TV به راحتی می‌افزاید، به‌ویژه زم، که مهمان‌هایی دارید، مهم، می‌دهید یا فقط می‌خواهید تمام اعضای خانواده با هم به موسیقی انتخاب شوند.

سال گذشته با انتشار iOS 17، اپل قبلاً ویژگی مشابهی را برای CarPlay معرفی کرده بود. این ویژگی به هر ،ی که در ماشین است این امکان را می‌دهد تا تنظیمات برگزیده آهنگ خود را در یک لیست پخش مش، مشارکت دهد، حتی اگر مش، Apple Music نباشد.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/Apple-Music-to-expand-SharePlay-to-HomePod-and-Apple-TV-in-iOS-17.4_id154768

راه اندازی سایت مرجع عکس هنرمند بدون حق امتیاز کسری دکور.