Beats Studio Pro درجه یک اپل با قیمتی بسیار بالا با ضمانت 1 ساله به فروش می رسد.

آیا شما یکی از طرفداران سخت افزار اپل در بازار برخی از بهترین هدفون های بی سیم بلوتوث سطح بالا هستید، اما به سادگی نمی تو،د هزینه های دیوانه واری را ،ج کنید که ا،ر ،ده فروشان بزرگ ایالات متحده همچنان برای AirPods Max باست، عرضه شده در سال 2020 هزینه می کنند؟

باید بد،د که اپل همچنین صاحب Beats است و برند صوتی مصرف‌کننده که توسط ،ی جز دکتر Dre در سال 2006 تأسیس شد، محصولات ممتازی مانند Studio Pro را با قیمت‌های معقول 350 دلار (یا کمتر) امروزه به فروش می‌رساند. ما مطمئن هستیم که شما به بخش “کمتر” این معا، علاقه دارید، و در حالی که آمازون تنها می تواند شما را با تخفیف 50 دلاری در زمان نوشتن این مقاله جذب کند، Woot متعلق به آمازون به شکارچیان مقرون به صرفه اجازه می دهد تا 210 دلار پس انداز کنند. تا 1 فوریه
البته، هیچ تضمینی وجود ندارد که این معامله جدید دیوانه‌کننده واقعاً تا این اندازه دوام بیاورد، زیرا موجودی بدون شک محدود Woot ممکن است تحت فشار تقاضای شما در هر لحظه در چند روز یا حتی چند ساعت آینده از بین برود.

همانطور که ممکن است حدس بزنید، یک کاهش قیمت عمیق و کاملاً بی‌سابقه مانند این نمی‌تواند به طور کامل بدون محدودیت‌ها، رشته‌ها، یا «گیرها» انجام شود، اگرچه با پیش‌روی این موارد، مطمئناً به نظر نمی‌رسد که در اینجا به دنبال یک معامله شکن مطلق هستید. .

تنها چیزی که باید با آن مشکلی نداشته باشید، وضعیت “درجه A مرمت شده” این واحدهای فوق العاده مقرون به صرفه Beats Studio Pro در فروش ویژه در حداقل چهار گزینه رنگی است. به نظر می رسد … کمتر از حد ایده آل است، اما Woot یک سال ضمانت محدود با ترمیم های روی گوش با علامت گذاری انبوه به شما می دهد، که تضمین شده است که “عملکردی شبیه به جدید” را ارائه می دهد و “حداقل آسیب زیبایی که قابل توجه نیست” را ارائه می دهد. در طول بازو.”

این واقعاً بدترین مصالحه‌ای نیست که می‌تو،د برای چنین تخفیف هولناکی برای یک جفت هدفون سطح بالا با پیشرفته‌ترین قابلیت حذف نویز فعال، صدای فضایی شخصی‌شده، بلوتوث ک، 1، تا 40 ساعت عمر باتری انجام دهید. و پشتیب، بومی برای هر دو گوشی آیفون و اندروید. شما اساساً نمی‌تو،د در حال حاضر با کمتر از دو بنجامین بهتر عمل کنید، چه رسد به اینکه با قیمت 139.99 دلار، مهم نیست که کدام یک از دو پلتفرم موبایل را ترجیح می‌دهید و آیا طرفدار بزرگ اپل هستید یا نه.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/apple-beats-studio-pro-woot-deal-bonkers-price-one-year-warranty_id154590

کتاب شیمی مواد غذایی.  سخنگوی وزارت خارجه آمریکا : دیپلماسی در قبال ایران نمرده است.