Google Messages پس‌زمینه متحرک جالب «Screen Effects» اکنون در دسترس آزمایش‌کنندگان بتا برنامه است.

یک ویژگی جدید به پیام‌های Google اضافه شده است که واقعاً به نقطه‌ای که می‌خواهید با یک پیام متنی به آن توجه کنید، می‌رساند. این برنامه که Screen Effects نامیده می شود، هنگام ارسال یا دریافت عبارات خاصی، ،میشن را در پس زمینه پیام ارائه می دهد. ،میشن کل پس‌زمینه را اشغال می‌کند، و در حالی که این ویژگی در حال حاضر تنها تعداد کمی از عبارات محرک را دارد، تنها در صورتی می‌تو،د آن را در عمل مشاهده کنید که یک آزمایش‌کننده بتا برای برنامه پیام‌های Google باشید.

خوشبختانه، من یک آزمایش کننده بتا برای Google Messages هستم، بنابراین Screen Effects برای من کار می کند. به ،وان مثال، من عبارت “I Love You” را پیامک کردم و قلب ها در پس زمینه ظاهر شدند تا زم، که یک کبوتر به سمت شمال پرواز کرد و یک دنباله سفید باقی گذاشت که به پس زمینه معمولی برنامه تبدیل شد. کل افکت متحرک حدود 10 ث،ه اجرا شد. اگر «صداها خوب است» را تایپ کنید، چندین انگشت شست به بالا در پس‌زمینه ظاهر می‌شوند.
گوگل می گوید که بیش از 15 عبارت وجود دارد که یک Screen Effect را در Google Messages ایجاد می کند و چه در حال ارسال پیام به یک کاربر دیگر RCS با سیستم عامل اندروید یا یک کاربر Android متصل به پلت فرم SMS با استفاده از یک برنامه پیام رس، غیر RCS باشید. اگر Screen Effects برای شما زیاد است (و قابل قبول است، برای همه من، نیست)، مایلیم به شما بگوییم چگونه آن را در برنامه غیرفعال کنید. با این تفاوت که نمی تو،د این ویژگی را غیرفعال کنید.

اگر Google همچنان کاربران را به ،وان آزمایش‌کننده بتا برای پیام‌های Google می‌پذیرد، به فهرست فروشگاه Play برای برنامه پیام‌های Google بروید، «تست‌گر شوید» را انتخاب کنید و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید. زم، که در ۹۹ درصد مواقع از اندروید به‌،وان درایور روزانه‌ام استفاده می‌کردم، مطمئن شدم که به یک آزمایش‌کننده بتا برای برنامه‌های اصلی Google تبدیل می‌شدم، زیرا مطمئناً در دریافت ویژگی‌های جدیدی مانند Screen Effects، یک شروع خواهید داشت.

فهرست Play Store برای پیام‌های Google همچنین به شما اطلاع می‌دهد که آیا قبلاً آزمایش‌کننده بتا این برنامه هستید یا خیر. در فهرست، اگر قبلاً به‌،وان آزمایش‌کننده بتا برای پیام‌های Google ثبت‌نام کرده‌اید، پاراگرافی با ،وان «شما یک آزمایش‌کننده بتا هستید» خواهید دید.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/google-messages-animated-screen-effects-available-to-apps-beta-،rs-_id155389

Advantages of overseas domestic helper.