Google Password Manager در اندروید به زودی به شما امکان می دهد تا با خیال راحت گذرواژه ها را با خانواده خود به اشتراک بگذارید

اگر از مدیر گذرواژه Google Chrome استفاده می‌کنید و برخی از حساب‌های آنلاینی را که با یکی از اعضای خانواده به اشتراک می‌گذارید مدیریت می‌کنید، ممکن است ویژگی جدیدی در کار باشد که زندگی شما را بسیار آسان‌تر می‌کند. ویژگی جدید بالقوه به اعضای Google Family Groups اجازه می‌دهد تا به راحتی و ایمن گذرواژه‌ها را در گروه به اشتراک بگذارند. اشتراک‌گذاری گذرواژه‌ها با اعضای خانواده می‌تواند دردسرساز باشد — به‌ویژه زم، که عجله دارید و جزئیات ورود به سیستم اشتراک‌گذاری شده را نمی‌د،د. حساب. خوشبختانه، TheSPAndroid متوجه شده است که اندروید ممکن است به زودی امکان اشتراک گذاری رمزهای عبور در یک گروه خانواده را اضافه کند. این ابتدا در نسخه دسکتاپ Google Chrome و سپس در آ،ین نسخه Google Play Services (نسخه 24.09.12 190400–610662703) یافت شد. این نشان می‌دهد که گوگل دستگاه‌های اندرویدی را در مورد این عملکرد کنار نمی‌گذارد. در اسکرین‌شات‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده در زیر، می‌تو،د ببینید که یک دکمه جدید «اشتراک‌گذاری» در زیر یک حساب ذخیره‌شده و در کنار «ویرایش» و «حذف» ظاهر می‌شود. ” گزینه ها. پس از ضربه زدن روی آن، یک پیام اضافی برای تأیید اینکه می‌خواهید گذرواژه را به اشتراک بگذارید و به شما توصیه می‌کند که این رمز فقط برای اعضای گروه خانواده شما است، مشاهده می‌کنید که می‌تو،د آن را در تنظیمات حساب Google خود مدیریت کنید.

اعتبار تصویر: @AssembleDebut (TheSPAndroid)

در حالی که این ویژگی هنوز در حال توسعه است، اسکرین شات ها نشان می دهد که این فرآیند می تواند برای گیرنده نیز بسیار ساده باشد. پس از به اشتراک گذاشتن رمز عبور، ممکن است گیرنده هنگام بازدید از وب سایت در دستگاه خود، راهنمایی ابزاری را ببیند که به او اطلاع می دهد اعتبارنامه در دسترس است. به نظر می رسد این ویژگی در شکل فعلی خود فقط برای رمزهای عبور طراحی شده است و نه کلیدهای عبور.

مهم است که توجه داشته باشید که گوگل احتمالا هنوز در حال اصلاح سیستم است و این روش ممکن است قبل از انتشار رسمی تغییر کند. با این حال، اگر این ویژگی به طور رسمی ارائه شود، احتمالاً نیاز به اشتراک گذاری رمزهای عبور از طریق روش های ناامن، مانند پیام های متنی رمزگذاری نشده یا از طریق ایمیل را برطرف می کند.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/Google-P،word-manager-on-Android-could-soon-allow-you-to-safely-share-p،words-with-your-family_id155907

Advantages of local domestic helper.