OnePlus Watch 2 در حال حاضر آماده فروش است … و به خوبی توسط آمازون تخفیف داده شده است.

مانند وان پ، اعتراف کرد که قبل از رونمایی درست از تلاش ساعت هوشمند دوم خود در هفته گذشته، اولین رقیب اپل واچ و سامسونگ گل،ی واچ عالی نبود. اما OnePlus Watch 2 جدید بسیار بهتر از نسل قبلی خود در سال 2021 به نظر می رسد و به زودی می تو،د نحوه عملکرد و عملکرد دستگاه مجهز به سیستم عامل Wear را در شرایط واقعی (گسترده) مشاهده کنید. .

دلیلش این است که این پسر بد اکنون به طور رسمی در ایالات متحده به فروش می رسد، اگرچه بنا به دلایلی، آمازون می تواند در زمان نگارش این مقاله تنها پس از 16 مارس تحویل دهد. مطمئناً این یک انتظار طول، غیرمعمول برای محصولی است که احتمالاً به اندازه اپل درخواست شده یا تولید انبوه آن دشوار نیست. ویژن پروبه ،وان مثال، اما در جنبه مثبت، غول تجارت الکترونیک آماده است تا با یک هدیه کوچک خوب، قرارداد راه اندازی OnePlus Watch 2 را شیرین کند.
ما در مورد تخفیف 50 دلاری صحبت می کنیم که می تواند با کلیک ، بر روی کادر کوچک “کوپن” در صفحه وب رسمی محصول آمازون OnePlus Watch 2 برای قیمت لیست نسبتاً معقول 299.99 دلاری اعمال شود.

این کاهش قیمت برای هر دو مدل «فولاد مشکی» و «فولاد تابشی» که از فولاد ضد زنگ ممتاز ساخته شده‌اند و در عین حال دارای صفحه‌نمایش لمسی 1.43 اینچی AMOLED با اندازه سخاوتمندانه و زیبایی غیرقابل انکار با وضوح 466 در 466 پی،ل هستند، من، است. .

اگر تعجب می کنید، می تو،د 50 دلار مستقیماً در OnePlus نیز پس انداز کنید، اما فقط در صورتی که چیزی (هر چیزی) برای تجارت داشته باشید. ساعت هوشمند یا به سادگی در حال حاضر در اختیار شما نیست.
بدیهی است که آمازون در اینجاست که با ارائه یک تخفیف 50 دلاری بدون هیچ گونه محدودیتی و بدون شرایط خاص، وان پ، واچ 2 را دقیقاً به اندازه ساعت 44 میلی متری سامسونگ گل،ی 6 (با تخفیف) مقرون به صرفه می کند، و همچنین به میزان قابل توجهی. ارزان تر از ساعت تک سایز Google Pixel 2.
درست مانند آن دو رقیب برای ،وان بهترین ساعت هوشمند موجود امروز، نسل دوم وان پ، واچ از سیستم عامل Wear OS با تمام قدرت و تطبیق پذیری مهندسی شده توسط گوگل بهره می برد. در غیاب م،تورینگ ECG، این مورد با عمر باتری فوق‌العاده (علاوه بر مقرون به صرفه بودن) از رقبا متمایز است، اما البته، باید منتظر ماند و دید که این وعده استقامت 100 ساعته چگونه عمل می‌کند. جهان واقعی.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/oneplus-watch-2-us-release-amazon-deal-first-discount_id155930

Advantages of overseas domestic helper.