T-Mobile سرویس اینترنت 5G خانگی خود را به پورتوریکو می آورد

تی موبایل فوریه با یک اعلامیه بزرگ برای مشتریان در پورتوریکو به پایان می رسد. شرکت Un-carrier اینترنت 5G خانگی را به پورتوریکو گسترش می‌دهد، بنابراین به مشتری، با آدرس واجد شرایط و خط صوتی واجد شرایط اجازه می‌دهد تا با AutoPay ماهانه فقط 50 دلار از طریق فروشگاه ،ده‌فروشی خود برای این سرویس ثبت نام کنند. مسلماً سریع‌ترین ارائه‌دهنده اینترنت خانگی در حال رشد در در ایالات متحده، T-Mobile اکنون به مشتریان پورتوریکو با رفتن به سرویس اینترنت خانگی 5G خود، مزایای انگشت شماری را ارائه می دهد.

  • قیمت ثابت و ماهانه: تی موبایل اینترنت خانگی 5G ماهیانه 50 دلار با AutoPay و خط صوتی است و تمام. هیچ مالیات اضافه‌ای برای حساب‌های واجد شرایط، هزینه‌های ماهانه یا هزینه‌های تج،ات وجود ندارد.
  • راه اندازی ساده: یک دروازه را از فروشگاه انتخاب کنید، آن را وصل کنید، برنامه را دانلود کنید و در کمتر از 15 دقیقه متصل شوید.
  • آزمایشی بدون نگر،: تست درایو 5G اینترنت خانگی بدون نگر، به مدت 15 روز. وقتی زمان تغییر است، تی موبایل تا 750 دلار برای پوشش هر گونه هزینه فسخ زودهنگام از سایر ارائه دهندگان خدمات اینترنتی پرداخت خواهد کرد.
  • قفل قیمت: نرخ ماهانه خود را قفل کنید و با دانستن این که اگر تی موبایل هر زمان که نرخ شما را افزایش دهد، می تو،د آ،ین ماه خدمات خود را بازپرداخت کنید.

در ابتدا، اینترنت خانگی 5G در دسترس خواهد بود تی موبایل مشتریان در پورتوریکو در مکان هایی که ظرفیت شبکه برای ارائه یک تجربه عالی به همه مشتریان دارند. به گفته این اپراتور، ظرفیت شبکه همچنان افزایش خواهد یافت، بنابراین سرویس اینترنت 5G خانگی در ماه های آینده به افراد بیشتری گسترش خواهد یافت.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/tmobile-expands-5g-،me-internet-puerto-rico_id155875

Advantages of local domestic helper.