TikTok قصد دارد با اپلیکیشن جدیدی برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها در اینستاگرام حضور پیدا کند

کاربران TikTok شروع به دریافت اعلان‌های پاپ‌آپ درباره برنامه جدیدی کرده‌اند که این شرکت شبکه اجتماعی قصد دارد در آینده‌ای نه چندان دور راه‌اندازی کند. این اپلیکیشن Notes نام دارد و به کاربران این امکان را می دهد تا ع، های خود را مانند اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

TechCrunch گزارش می دهد که TikTok قبلا تأیید کرده است که برنامه Notes در حال توسعه است، اما این شرکت هیچ بازه زم، برای انتشار برنامه اشتراک ع، ارائه نکرده است.

به ،وان بخشی از تعهد مستمر ما به نوآوری در تجربه TikTok، ما در حال بررسی راه‌هایی برای توانمندسازی جامعه خود هستیم تا خلاقیت خود را با ع،‌ها و متن در فضایی اختصاصی برای آن قالب‌ها ایجاد کرده و به اشتراک بگذارند.

اعل، که بسیاری از کاربران TikTok در چند هفته اخیر دریافت کرده اند، اشاره می کند که Notes این است:یک برنامه جدید برای پست های ع،” همچنین، TikTok توضیح می دهد که “پست‌های ع، عمومی فعلی و آتی TikTok شما در TikTok Notes نشان داده می‌شوند

خوشبختانه، TikTok گزینه انصراف از برنامه را ارائه می دهد:اگر ترجیح می‌دهید پست‌های ع، عمومی TikTok خود را در TikTok Notes نشان ندهید، اکنون آن را خاموش کنید.

برنامه یادداشت های آینده تنها پروژه ای نیست که TikTok در حال حاضر روی آن کار می کند. این شرکت همچنین در حال آزمایش با فرمت های مختلف مانند پست های متنی و ویدیوهای طول، تر است.

منبع: https://www.p،nearena.com/news/tiktok-notes-app-rivals-instagram_id157102

برند : فیدار پاتیرا.